האנשים שלנו

אלעד הראל
מנהל המרכז לדיור קואופרטיבי

חבר קבוצת מפרש וחלק מצוות ההקמה של קואופרטיב הדיור של הקבוצה בחיפה. מתכנן ערים עם ניסיון עשיר במגזר הציבורי בתחום התכנון והביצוע. נשוי ואב ל-2

נגה שמיר
רכזת מעגל הקבוצות

חברת גרעין אדמה בקיבוץ פלך, בוגרת תכנית חכ"מה באוניברסיטת חיפה.

נופר לוצטו
רכזת מסלול הנח"ל

 תושבת שכונת הדר בחיפה, סטודנתית לתואר ראשון בתכנית בארי וחינוך.

נועה סויסה
רכזת הקבוצות הצעירות

היי, אני נועה רכזת הקבוצות הצעירות במעגל ויוצרת תוכן לעמוד האינסטגרם שלנו. בת 27 חיה בתל אביב עם קבוצתי האהובה טארו. בוגרת תואר בניהול עסקים חברתיים וחינוך דמוקרטי, מאמינה שחיים בקבוצה זה אדיר, שמחה לחיות בקבוצה שמתפתחת כל הזמן. השנה אני באה לחקור איך מצמיחים קבוצות ומעצימים את המעגל הזה. מזמינה אתכם.ן לשתף אותי בתובנות וחוויות מהחיים בקבוצה. וכמובן, בואו לאינסטוש. זו פלטפורמה מדהימה לשיתוף חוויות ולהיכרות בין הקבוצות השונות. התודעה שלנו כבר שם אז לפחות נצפה בתוכן סוציאליסטי;)

כרם אורטל
רכזת שנת השירות גרעין במעגל
בת 32, נשואה ללינור ואמא של רונה בת השנה ו-3 חודשים. גרות בבית שמש, שוכרות דירה בלב קיבוץ תמוז. חברה בקהילת הצעירים של בית שמש, צמחונית ואוהבת טבע וטיולים. מעבר לעיסוקיי במעגל הקבוצות, אני גם דולה ומדריכת הכנה ללידה, וגם עובדת עם נוער וצעירים במצבי סיכון בעמותת עלם.
שמחה ומתרגשת להיכנס לתפקיד ריכוז שנת השירות של המעגל.
אופיר גרומן
רכז ההדרכה של מסלול הנח"ל

בת 27, גרה בבית הילל שבעמק החולה.
סיימתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית לפני כמה חודשים ויש לי ניסיון בהדרכה וטיפול של אוכלוסיות שונות ומגוונות.
בכניסה לעבודה מרגישה שיש לי הזדמנות מעולה לפתח ולקדם את מסלול הנחל, את צוות ההדרכה בפרט ולהנגיש את אופציה זו לגיוס עבור אלו שמעוניינים בכך במסגרת שנת השירות.
מתרגשת להתחיל

אדם ברשאי
מלווה קומונת פלך

חבר קבוצת חמה, חבר ותיק בקיבוץ פלך, בן זוג של גלי ואב לרות וטליה.  אני מורה לקולנוע ומייסד ודמות מפתח במסורת המחזמר בקיבוץ. שמח ללוות את הקומונה ולקחת חלק פעיל בצוות מעגל הקבוצות, לעשות חינוך חברתי ופוליטי יחד עם שותפים! 

כרמל ויסברג
מלוות קומונת בית שמש

בוגרת גרעין סיני (קומונה ג') של מעגל הקבוצות. שנת השירות שלי עשיתי בבית שמש, ואחריה המשכתי למסלול הנחל כמפקדת גדנ״ע. חייתי כמה חודשים עם הגרעין שלי בלוד כחלק מפרק המשימה ואחרי התקופה הזו יצאתי לטייל  במרכז-דרום אמריקה. היום, שש שנים מתחילת, המסלול אני חיה, לומדת ועובדת בתל אביב ונכנסת בהתרגשות לעבוד כמלוות הקומונה בבית שמש של גרעין ט.

טל אדריאן
מדריך גרעין ש"ש

בן 24, גדל בירושלים, בוגר תפקידים שונים בתנועת הצופים. השתתף בתוכנית תוצרת הארץ בקיבוץ מצובה של תנועת החלוץ. סטודנט באוניברסיטת בן גוריון ללימודי פילוסופיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

תמרה יצחק
מדריכה גרעין נח"ל, בפרק הצבאי הראשון

בת 23, ירושלמית. עוסקת בחינוך ובהסברה גאה. מייסדת ועורכת את כתב העת "קורים". לקראת סוף הלימודים ב'מקום לשירה' ולפני לימודי עבודה סוציאלית. בוגרת המסלול של 'גרעין במעגל' במחזור השני.

רותם עטר
מנהלת תכנית מקום לשירה במעגל

מתרגמת פרוזה ושירה, מנהלת את מרכז מקום לשירה בחיפה. נשואה לדוד ואמא של עומר ויערה, חברת קבוצת מפרש.
נרגשת ושמחה להתחיל את שיתוף הפעולה בין מקום לשירה ומעגל לקבוצות ולחבר בין שני עולמות מרכזיים וחשובים בחיי, בתקווה שהמרכז בחיפה יהיה בית יצירתי מעמיק לקבוצות ולאנשים בהן.

מור ארצי
מלוות קומונת בית שמש

בת 30 מבית שמש. נשואה לישי ואמא למיכאל.
סטודנטית לעו"ס, אוהבת אנשים, יצירה ואומנות. עוסקת בעיצוב שיער ורכזת של הש"ש המהממים בגרעין ט'. יש לי ניסיון רב עם נוער במגוון גילאים.
מקווה שהשנה תלווה באנרגיות טובות, קשרים חזקים שיח עמוק והכי חשוב כיף.